Foto/ Rita Ora shfaqet mjaft tërheqëse teksa promovon koleksionin e ri

Rita Ora është shfaqur mjaft seksi në setin më të fundit fotografik, teksa ishte duke promovuar një koleksion të ri këpucësh.

Këngëtarja 29 vjeçare, bashkoi dashurinë e saj për muzikën me modën ndërsa pozoi me disa instrumente muzikore pranë.

Duke pozuar me kitarë dhe tastierë, bjondja bukuroshe tronditi mikrofonin veshur me një fustan të bardhë me pendë të bardha dhe fustan të gjelbër me forma të përshtatshme, midis pamjeve të tjera të shkëlqyera.

Dhe sa i përket këpucëve të reja, të gjitha nga ‘ShoeDazzle’, ajo pozoi fillimisht me një palë çizme të gjata ngjyrë rozë deri në kofshë, çizme me gunga, dhe sandalet me rripa.

EMISIONET