Foto/ Rita Ora në pushime me të dashurin e ri, shfaqet pa reçipeta në plazh

Rita Ora dhe i dashuri i saj Romain Gavras kanë nisur pushimet e tyre. Ata ndodhen në Ibiza në Spanjë, nga ku po kalojnë momente të bukura së bashku me miqtë e tyre.

Para disa ditësh paparacët kanë kapur disa foto të Ritës dhe Romain të cilët ishin duke u argëtuar në një jaht luksoz. Ata ishin shumë pranë njeri-tjetrit, ku nuk munguan as përqafimet dhe momentet intime mes çiftit.

Së fundmi Rita ka postuar disa foto në “Instagram” e cika shihet topless duke mbuluar gjoksin me duar dhe shkruan: “Seritë e diellit filluan tani, kush prej jush mërzitet me banjën e diellit?!”

Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës me këto poza.

EMISIONET