FOTO/ Qetësohet Ronaldo, palestër me Georginan

Ditët e fundit nuk kanë qenë aspak të mira për Cristiano Ronaldon, teksa gjatë ndeshjes ndaj Genoas, ylli portugez ka hedhur fanellën e Juventusit në tokë nga zemërimi i madh që nuk ka mundur dot të realizojë, ditët e këqija vazhdojnë për luzitanin.

Por portugezi duket se e ka marrë veten shumë shpejt dhe ilaç më të mirë se palestra dhe partnerja e tij Georgona Rodriguez, shkruan Ora News.

Që të dy kanë publikuar në profilet e tyre në Instagram imazhe nga palestra në vilën e tyre në Torino.

"Sot u stërvitja me shoqen më të mirë", lexohet në një prej tyre.

EMISIONET