Foto/ Puntata e kësaj të shtune në “2 Botë” do ju mbajë të mbërthyer pas ekranit

“Game show” më i ri në televizionet shqiptare, “2 BOTË” ka mbërthyer teleshikuesit para ekranit të Rtv Ora çdo të shtunë, ora 21:00. Një sfidë pa dorashka mes bukurisë dhe mençurisë, ku nuk mungojnë aventurat dhe lojërat nga më të paimagjinueshmet.

Ndiqni fotot për të zbuluar më shumë rreth punatës së kësaj të shtune të “2 Botë”.

FOTOGALERI TJERA

Tirana me maska

22/10/2020 - 14:22