Cilësohet si vajza me format më bombastike në Poloni, ndërsa është shumë active edhe në rrjetet sociale aty ku numëron rreth 3 milionë ndjekës.

Po flasim për Veronica Bielik, modelja polake e cila duket shumë e dashuruar me sportin,. raporton Ora News.

Bukuroshja njihet si një prej tifozëve më të zjarrta të Liverpool, ndërsa së fundmi nuk ka ngurruar të pozojë edhe pranë një Ferrari.

Mesa duket, e kuqja dhe Veronica shkojnë shumë me njëra-tjetrën. /A.R, OraNews

Shijoni fotot e mëposhtme: