Këngëtarja e njohur Fifi, ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, pas ndryshimit të madh që ka bërë në fizik.

Ajo ka vendosur të dobësohet në mënyrë drastike për shkak të disa problemeve shëndetësore që kishte.

Së fundmi Fifi ndodhet me pushime në bregdet nga ku nuk kanë munguar as fotot me bikini. Mund të themi që këngëtarja duket shumë në formë dhe i shkon shumë ky ndryshim.

Ajo është komplimentuar nga miqtë dhe ndjekësit e saj për format trupore.