Foto/ Pas 75 operacionesh transformohet nga burrë në grua dhe tërheq vëmendjen me format bombastike

Rodrigo Alves u bë shumë viral në rrjet pasi bënte operacione me qëllim që të dukej si kukulla Ken.

I janë dashur plot 75 operacione që të transformohej nga burrë në grua.

Së fundi ka ndryshuar edhe emrin. Nga Rodrigo tani quhet Jessica Alves dhe po merr vëmendjen e të gjithëve.

Të shtunën ndërsa po shojonte një natë jashtë në Londër, ekspozoi format e saj trupore me një fustan këmishë të bardhë.

Për më tepër shikoni fotot.

FOTOGALERI TJERA

Tirana me maska

22/10/2020 - 14:22