Foto/ Nuk ndalet Rita Ora, shfaqet me fustanin e ngushtë dhe ‘çmend’ fansat

Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare është shumë aktive në rrjetet sociale. Këngëtarja ndan shpeshherë me fansat e saj foto nga përditshmëria apo eventet ku ajo merr pjesë.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e të ngushtë, që e tregon mjaft joshëse. Fotoja mori shumë reagime nga ndjekësit e këngëtarës, të cilët gjenin rast që ta komplimentonin për pamjen e saj.

FOTOGALERI TJERA

E treta e vërteta e Biden
08/11/2020 - 11:16