Foto/ Një grup vajzash po bënin ‘twerk’, burri tërbohet dhe ia heq reçipetat gruas

Në Brazil është regjistruar një ngjarje e pazakontë.Nga mediat është bërë virale një video ku shfaqet një burrë duke debatuar me një grua dhe shihet që ai ia zbërthen reçipetat kësaj të fundit.

Mediat raportojnë se disa vajza po bënin ‘twerk’ dhe po qeshnin ndërsa qëndronin në sediljen e pasme të makinës tip ‘kabriolet’. Si duket kjo skenë nuk i ka pëlqyer një burri që po darkonte aty pranë, dhe në shenjë proteste derdh një shishe ujë mbi vajzat. Kështu lindi zënka që më pas solii zhveshjen e pjesës së sipërme të gruas nga burri.

Ndiqni fotot e mëposhtme për më shumë detaje.

FOTOGALERI TJERA