Foto/ Modelja e bëshme “ndez” rrjetin me postimin e fundit, shfaqet tërësisht nudo

Vajza 32-vjeçare e Sports Illustrated u shfaq komplet e zhveshur, duke mbuluar gjoksin me duar. Ky postim erdhi vetëm dhjetë muaj pasi kishte lindur djalin e saj Isaac. Në foto ajo u shfaq sapo kishte dalë nga dushi, me flokë të lagur dhe pa grim.

FOTOGALERI TJERA

E treta e vërteta e Biden
08/11/2020 - 11:16