Foto/ Këta janë meshkujt më të pashëm në planet, ja lista e bukuroshëve që kanë “thyer” sa e sa zemra

Shijet janë relative dhe ajo që mund të jetë e bukur për një person mund të jetë krejt e kundërta për një person tjetër. “BrightSide”, ka publikuar një listë të djemve të rinj që kanë “thyer” shumë zemra anë e mbanë globit. Ndiqni fotot.

FOTOGALERI TJERA

E treta e vërteta e Biden
08/11/2020 - 11:16