Motorë dhe futboll: këto janë pasionet e mëdha të bukuroshes Eva Padlock, tifoze e njohur e Juventus dhe Cristiano Ronaldos.

Spanjollja me 1.7 milionë ndjekës në Instagram, e lindur në Republikën Çeke, pavarësisht formës jo të mirë që po kalon ekipi i zemrës, ka publikuar së fundmi disa foto që të lenë me gojë hapur, shkruan Ora News.

Shijoni galerinë e mëposhtme: