Viti 2021 për Jennifer Lopez nisi me disa ditë pushimi në plazh në shoqërinë e partnerit të saj Alex Rodriguez.

Në nxehtësinë e ishujve tropikal, këngëtarja 51-vjeçare publikoi disa foto ku shfaqet me format e saj shpërthyese.

Jennifer është ende perfekte dhe tregon me krenari trupin që e bëri atë një sex-bombë.

Flokë kaçurrelë dhe natyralë, lëkurë të nxirë dhe bikini nga Triangl dhe Melissa Odabash që tregojnë format perfekte.