Modelja Georgina Rodriguez ka ndarë me më shumë se 22 milionë ndjekësit e saj në Instagram udhëtimin e saj të fundit dhe ekstravagant në një avion privat.

Postimi i hispaniko-argjentinases nuk ka vonuar shumë për t’u bërë viral në rrjet.

Në përzgjedhjen e fotove gruaja e Cristiano Ronaldos shfaqet e përputhur në mënyrë të përkryer e veshur marka luksoze Dior.

Nga ana tjetër, Gergona shfaq edhe anën e sa femërore.

Ajo tregohet shumë e përkushtuar ndaj  vajzës së saj Alana Martina dhe tre të vegjëlve të Cristiano Ronaldo, Cristiano Jr, Eva dhe Mateo.

Në një intervistë të fundit modelja rrëfeu se “ata janë përparësia e saj” dhe se, për këtë arsye, ata nuk kanë kujdestare fëmijësh.

/a.r, OraNews