Pasi shoqëroi partnerin e saj Cristiano Ronaldo në Dubai për ceremoninë e çmimeve “Globe Soccer Awards”, Georgina Rodriguez ka përfituar nga moti i mirë në Emiratet e Bashkuara Arabe për të bërë disa ditë plazh.

Modelja ka publikuar disa foto në Instagram ku nxjerr në pah format e saj trupore dhe ku ka marrë mijëra pëlqime, shkruan Ora News.

Nga ana tjetër, pas dopietës ndaj Udineses në Serie A, Cristiano Ronaldo feston edhe 250 milionë ndjekësit në Instagram.

/a.r,OraNews