“Të duash veten është fillimi i një historie të përjetshme dashurie”.

Kështu shkruan Georgina Rodríguez në një postim të sajin në Instagram ku shfaqet e veshur me të brendshme të kuqe.

Pozat nga Georgina Rodríguez provokuan reagimin e Cristiano Ronaldos, i cili u përgjigj me tre zemra dhe një “Mamma mia”, raporton Ora News.

Kohët e fundit Georgina Rodríguez, e cila është një nga tre gratë spanjolle me më shumë ndjekës në Instagram, u dërgoi një mesazh” ëndrrash të ëmbla “ndjekësve të saj me veshje intime sensuale të markës “Little Pretty Things”.

/a.r,OraNews