FOTO/ Gazetarja sfidon motin, nis plazhin në jug

Teksa kapriçot e motit vijojnë me herë vranësira, herë rreshje shiu dhe herë diell, ka edhe guximtarë që e kanë nisur që tani sezonin e plazhit.

Një prej tyre është edhe gazetarja bukuroshe Brikena Prifti, e cila ka publikuar në profilin e saj në Instagram foto teksa shijon detin në jug të vendit.

Imazhi i lajmeve në TV Klan ndodhet për fundjavë në Drimadhes nga ku edhe ka përshëndetur ndjekësit e saj me këto imazhe, që tregojnë format perfekte të saj.

EMISIONET