Foto/ E bija e Trump feston 27-vjetorin, pamje nga festa e “shfrenuar”

Tiffany Trump, e bija e presidentit amerikan, para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të 27-të. Në festën e ditëlindjes së saj kishte shumë të ftuar ku injorohej haptas koronavirusi. Kjo festë u realizua në Miami.

Siç shihet nga pamjet, në festë nuk u respektua asnjë masë kundër koronavirusit dhe duket se 27-vjeçares nuk u interesoi fakti që i ati rezultoi pozitiv me virusin disa ditë më parë.

FOTOGALERI TJERA

E treta e vërteta e Biden
08/11/2020 - 11:16