Foto/ Dua Lipa “ndez” rrjetin, pozon topless

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa po pushton mediat për suksese të shumta.   Bukuroshja ka realizuar koleksionin e 3-të për “Pepa jeans” dhe me këtë rast realizoi edhe disa foto ku Dua shihet  topless. Në postimin e saj në Instagram, ka pasur mjaft reagime nga fansat, pasi nuk ndodh shpesh që Dua të postojë të tilla foto.

FOTOGALERI TJERA

Foto/ Vjeshta në Tiranë

28/10/2020 - 16:49
Tirana me maska
22/10/2020 - 14:22