Foto/ Dendias në Tiranë: Protestuesit përplasen me policinë para ministrisë së Jashtme

Nën motot “Mos prek Shqipërinë!”, “Mos harro Çamërinë!”, “Shoqata patriotike “Çamëria” dhe PDIU ftonte të gjithë shqiptarët sot në orën 11:00, përpara Ministrisë së Jashtme, në tubimin paqësor për:

Çështjen Çame

Heqjen e ligjit të luftës

12 miljet detare shqiptare, Greqia I ka në Prevezë

Ora News sjell pamje nga ministria e Jashtme ku ishin shtuar prezenca e policisë, me qëllim mbarëvajtjen e situatës./ Burimi i fotove LSA

FOTOGALERI TJERA

E treta e vërteta e Biden
08/11/2020 - 11:16