Arbenita Ismajli dhe reperi, Fero janë një ndër çiftet më të komentuara në show bizin shqiptar.

Thashetheme të shumta qarkullojnë për ta ku herë ndahen dhe herë bashkohen.

Së fundmi një lajm që çifti i ka dhënë fund beqarisë po qarkullon me shpejtësi. Sipas “Prive” Fero dhe Arbenita kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë dhe këtë e dinë vetëm familjarët dhe miqtë e ngushtë të tyre.