Një familje në Gramsh ka humbur në harkun e dy ditëve dy pjesëtarë të familjes nga koronavirusi.

Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë nusja e shtëpisë 55-vjeçare e infektuar me Covid 19, vetëm një natë pasi vdiq vjehrra e saj vjeçare.

I infektuar me koronavirus është dhe bashkëshorti i 55 vjeçares, i cili raportohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore.