Menjëherë pasi këngëtarja shqiptare publikoi foton me ferrari ku i uronte ditëlindjen të dashurit të vet duke i mbuluar portretin, mediat e huaja nuk vonuan të zbulonin identitetin e tij.

Është pikërisht kineasti, Keyan Safyari bukuroshi që i ka rrëmbyer zemrën Bebe.

Ajo tregon se familja e saj e do shumë. Për më tepër, këngëtarja e disa hiteve, nuk ngurron të thotë se gjërat priten të bëhen serioze duke përmenduar këtu fejesën.

“Thjesht ndjej që është i duhuri. Jam mirënjohëse për të dhe thjesht po shijoj jetën time. Do të shoh ku do më çojë”- shprehet Bebe Rexha.