Era Istrefi është një nga vajzat më simpatike të showbizit dhe njihet për stilin e veçantë dhe talentin që ka në muzikë.

Disa ditë më parë ajo njoftoi të gjithë fansat se do rikthehet në muzikë me një bashkëpunim me Budën dhe tani është në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja së fundmi ka postuar edhe disa foto në “Instagram” pranë makinës së saj luksoze e cila duket shumë në formë dhe seksi.

Ajo që bie më shumë në sy është se Era ka pozuar pa të brendshme dhe e veshur shumë stil.