Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të mira dhe më të pëlqyera për publikun.

Përveç zërit të ëmbël, është një femër mjaft tërheqëse dhe e bukur.

Në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, Elvana është shfaqur me bikini të bardha dhe atlete, kur në pah ka nxjerrë format e tonifikuara.

Në superformë dhe me fytyrën që i buzëqesh, Elvana duket e mrekullueshme në këtë rishfaqje, ndërsa kanë qenë të shumta pëlqimet dhe komentet pozitive.

View this post on Instagram

@jlconsultingalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on