Një makinë tip “Audi” është djegur ditën e sotme në Elbasan.

Mjeti është djegur plotësisht, por fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale.

“Në orët e para të mëngjesit,  në lagjen “Haxhias”, Elbasan,  është djegur  mjeti tip “Audi”, në pronësi të shtetasit Xh.Ç., cili ishte i parkuar pranë banesës dhe si pasojë mjeti është djegur pjesërisht.” – njofton policia.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.