1 MUAJ FESTË, 1 MUAJ OFERTA, 1 MUAJ DHURATA/ Nis muaji i suprizave të mëdha në MEGATEK

Muaji magjik në Megatek erdhi, 1 muaj festë, 1 muaj oferta. Megatek ju premton se ky do jetë një muaj i jashtëzakonshëm për të gjithë.

Si çdo vit, me datë 01 dhjetor ora 17:00 Megatek ndez dritat e pemës së Krishtlindjeve dhe nis me shpërndarjen e dhuratave për fëmijët.

Çdo fundjavë Babagjyshi i Viti të ri do të dhurojë mijëra  dhurata për çdo fëmijë në Fshatin Festiv, vendi më magjik  që Megatek krijoi enkas për festa, mbushur me drita, pemë dhe produkte dekoruese nga e gjitha bota, për t’ju sjellë ngrohtësi dhe plotësuar shijet e të gjithëve.

Por jo vetëm! Tashmë do të gjeni mbi 100 mijë artikuj për familje dhe biznese nga çdo kategori: ndriçim, mobilim, dekor, shtrim, hidrosanitare, kuzhina, ngrohje, elektro-shtëpiake, tekstile, etj…

60.000 artikuj do të dalin në ofertë gjatë gjithë muajit dhjetor.

Çdo ditë do ketë surpriza për këdo që ka bërë listën e dëshirave dhe Megatek do t’ua përmbushë në këtë muaj festiv, sepse ofertat nuk do kenë fund.

Presidenti i Megatek, Z. Dionis Teqja u shpreh se çdo ditë do të ketë oferta te reja me ulje deri në 70%.

Presidenti i Megatek, Dionis Teqja: “Sot Megatek ka arritur kulmin me 100 mijë artikuj në hipermarket, duke e kthyer Megatek në hipermarketin më të madh të llojit të tij në të gjithë Evropën”.  

Edhe konsumatorët janë të kënaqur tek ne.

“Çmimet janë me të vërtetë shumë – shumë të mira dhe ka vërtetë shumë oferta”, shprehet konsumatorja.

1 muaj festë, 1 muaj oferta, 1 muaj dhurata, ky është muaji i suprizave të mëdha në Megatek. Për të gjithë që presin me padurim këto ulje të mëdha, tani është koha për të blerë çdo gjë që ju duhet për shtëpi, apo për zyra.

Në Megatek mund të blesh më mirë, sepse nuk gjen më lirë.

Megatek - bëjë mirë, bëje vetë!

EMISIONET