Edi e Linda Rama i japin lamtumirën Bashkim Finos

“Kryeministri i Pajtimit Kombëtar”, ashtu sikurse në 1997 e bashkoi politikën edhe në ditën kur iu dha lamtumira e fundit. 29 marsi u shpall ditë zie kombëtare, ndërsa miq, koleg e familjarë kryen homazhe në nder të tij. Edhe kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij kryen homazhe për nder të Bashkim Finos.

EMISIONET