E veshur me një fustan transparent Rita Ora tregon format e saj perfekte

Rita Ora është një nga ato këngëtaret e cila guxon me pamjen dhe veshjen e saj.  

Rita dhe moda janë të pandara nga njëra tjetra pasi këngëtaren shqiptare në çdo dalje të sajën e shohim të kuruar deri në detajin më të vogël.

Dhe Rita Ora befasoi me dukjen në një fustan transparent të markës ‘Gucci’, derisa realizoi një fotosesion të martën nga studioja muzikore.

Me një pal pantallona të shkurtra të zeza me bel të lartë nën fustanin e tejdukshëm  dhe një xhaketë sportive.

EMISIONET