Butrint Imeri dhe Nora Istrefi, dy këngëtarët e njohur të skenës shqiptare, do të sjellin këtë javë duetin e tyre të parë muzikor me titull ”Dy zemra”.

Ato e bënë këtë lajm të ditur përmes një postimi të përbashkët që kanë ndarë në llogaritë e tyre, në Instagram.

Ky është dueti i parë i tyre dhe besohet që do të pritet mirë, pasi dyshja numëron një numër të madh fansash dhe janë tejet të sukseshëm në zhanrin e tyre muzikor.