Duke kërcyer vallen e Rugovës, Rita Ora uron Shqipërinë

Duke kërcyer vallen e Rugovës, Rita Ora uron Shqipërinë

Sot dhe në çdo 28 nëntor tjetër, shqiptarët kudo ku ndodhen festojnë me kokën lart dhe nuk e fshehin krenarinë për origjinën e tyre.

Në urimet për Shqipërinë nuk mund të mungonte urimi i këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora.

Rita ka postuar dy foto, ku shihet se ka veshur çizme të kuqe me shqiponjë, dhe videon nga koncerti i saj  në Kosovë duke kërcyer vallen e Rugovës.

URIME DITA E FLAMURIT!!!! #28Nëntori Gëzuar ditën e Pavrësisë #Albania Faleminderit fansave të mi të mrekullueshëm për këtë video. Ju dua”-ka shkruar ajo krah videos.

EMISIONET