Dua Lipa, këngëtarja e njohur shqiptare, kohë më parë u zhvendos nga Mbretëria e Bashkuar në Los Angelos të Kalifornisë, për të jetuar atje me të dashurin e saj.

Dua vijon të jetë tepër aktive me postimet që publikon dhe ndan me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka publikuar disa nga momentet me të dashurin e saj, Anwar Hadid, teksa shijojnë çaste të bukra së bashku në shkretëtirë, në Palm Springs.

Në fotot e postuara në Instagram, ato duken mjaft të lumtur në shoqërinë e njëri tjetrit.

Ata mbushën një vit së bashku në qershor të këtij viti, dhe mbeten çiftet më të komentuar në Hollywood.

View this post on Instagram

💗💗💗💗💗💗💗💗

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on