I ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora ka qenë aktori dhe producenti i njohur, Drilon Hoxha.


Ai foli mbi jetën e tij private, planet që ka për të ardhmen gjithashtu nuk i shpëtoi dot as pyetjeve të moderatores, Ester Bylyku.


Tani është një aktor mjaft i suksesshëm, mirëpo Hoxha na zbuloi dhe punën e parë që ka kryer kur ka qenë adoleshent.


Ester Bylyku: Cila ka qenë puna e parë që ti ke bërë?


Drilon Hoxha: Unë kam shtruar pllaka. Nuk i shtroja unë vetëm i prisja.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme: