Rudina Dembacaj, aktorja dhe moderatorja e njohur humbi të atin pak javë më parë.

Rudina, pothuajse çdo ditë poston foto në llogarinë e saj në Instagram dedikuar të atit, me të cilin ka pasur një marrëdhënie tepër të ngushtë:

“Dmth… unë nuk të prek më? Nuk do të puth më? Nuk do qesh më, me humorin tënd? Skandal ba, skandal”, shkruan ajo bashkangjitur fotos me të atin tashmë të ndjerë.