Dimër në pranverë, dëbora zbardh Pogradecin

Dimër në pranverë, dëbora zbardh Pogradecin

Kjo fundjavë ka sjellë mot të ftohtë me reshje shiu dhe bore në disa pjesë të Shqipërisë.

Fotot nga LSA na sjellin një panoramë të Pogradecit, Qafë Plloçës të zbardhur nga dëbora.

Foto LSA

EMISIONET