Dan Bilzerian i cili njihet ndryshe edhe si mbreti i “Instagramit”, së fundmi ka mbërritur në Greqi me jahtin luksoz dhe modelet e tij seksi.

39-vjeçari po kalon disa ditë pushime në ishullin e Mykonos dhe në Santorini duke u argëtuar me vajzat që e shoqërojnë dhe duke vizituar vende të ndryshme.

Dan Bilzerian përmes disa postimeve në “Instastory”, ka treguar se shumë njerëz në ishullin e Mykonos dëshironin të bënin foto me të.