Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi ka përcjellë mesazh ngushëllimi për policin bashkiak, Rauf Guri, i cili humbi jetën sot si pasojë e Covid-19.

Në një postim në rrjetet sociale Ademi e përshkruan policin si njeri të përkushtuar dhe familjar të mirë.

“Të vështira janë fjalët në të tilla momente..nuk ishte kohë lamtumire për njeriun e përkushtuar, familjarin e mirë dhe punonjësin model Rauf Guri.

Fitove çdo betejë në radhet Policisë Bashkiake, por nuk ia dole me gjithë përpjekjet në luftën me Covid19.

Në këtë moment të vështirë i shpreh ngushëllime familjes, miqve dhe kolegëve!”, shkruan Ademi.

Lexo edhe:

Shkon në dy numri i viktimave prej Covid-19 në Spitalin e Shkodrës

COVID-19/ 786 raste të reja dhe 11 humbje jete në 24 orët e fundit