Ora juaj

Nga e hena ne te shtune 07:00-09:00

Një emision mëngjesi nga e hëna në të shtunë, me gazetarin Klodi Karaj në Ora News

Na kontaktoni në adresën e emailit [email protected]

Çdo emision është dhe në Youtube