Mos i fol shoferit

Çdo të shtunë ora 21:00

Një emision nga aktorja e humorit Rudina Dembacaj. Nje emision argëtues dhe me plot humor. Personazhe te njohur nga te gjitha fushat hipin në taksinë e Rudinës për të dhuruar argëtim. Transmetohet çdo te shtune ora 21:00 ne RTV Ora. Emisioni i pare mban daten 5 maj 2017.  Na kontaktoni ne adresen e emailit [email protected]

Te gjitha puntatat e ketij emisioni mund t’i gjeni ne Youtube