Caka: Tirana është kthyer në lavatriçe e parave të pista të oligarkisë dhe mafies

Caka: Tirana është kthyer në lavatriçe e parave të

E ftuar në PolitikOn nga Alfred Lela, ish-deputetja e LSI-së, Silva Caka u shpreh se Tiranë të qeverisur nga paratë e pisët dhe nga mafia.

Caka: Kësaj radhë kemi një ekip shumë të mirë në Tiranë. Ne jemi e para forcë politike që kemi vendosur 50% të kuotave gjinore.

Te mos harrojmë se kemi një Tiranë të qeverisur nga paratë e pisët dhe nga mafia. Tirana është kthyer në një lavatriçe të parave të pista të oligarkisë dhe kemi persona përgjegjës që çdo herë që dalin në TV na neveriten.  

EMISIONET