Silvana Bushati, ish-missi ka qenë e ftuar paraditen e sotme në emisionin “Kafsho”, RTV Ora.

Silvana Bushati ka folur për shumë detaje nga jeta e saj personale dhe profesionale, ku ndër të tjera u ndal dhe tek politika.

Në lidhje me Kujtim Gjuzin, i cili e bëri zv/Presidente të partisë së tij, Bushati i ka “dhënë duart” ‘konservatorit’.

Ajo u shpreh se aspiratat e saj tashmë janë tek Partia Demokratike për deputete, ndërsa sa për kryebashkiake, “s’të lë lali Eri”, tha ajo.

Ndiqni intervistën e plotë: