Burri mbajti për 9 muaj fëmijën në bark, bëhen prindër çifti më i veçantë në botë

Burri mbajti për 9 muaj fëmijën në bark, bëhen

Çifti transgjinor Danna Sultana dhe Esteban Landrau që bëri bujë nëpër mediat e huaja disa kohë më parë kanë vendosur të sjellin në jetë fëmijën e tyre të parë. Ata janë më të lumtur se kurrë pasi djali i tyre Ariel ka ardhur në jetë.

Danna Sultana, e cila ka lindur mashkull dhe identifikohet femër është bërë shumë e njohur për shkak të lidhjes me Esteban Landrau, i cili ka lindur femër, por e identifikon veten si mashkull. Fotot ku Esteban Landrau shfaqej me barkun shtatzënë bënë shumë bujë kohë më përpara.

 “Ti erdhe në jetën time për të më mësuar të dua pa kushte”, shkroi Danna në foton me të birin.

Për më shumë detaje, ndiqni fotot.

EMISIONET