Së fundmi një ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm nëpërmjet një fotoje ka habitur ndjekësit e tij.


Është fjala për Gjikon, i cili ka postuar në “Instastory” një foto teksa shihet në një laborator të marihuanës, teksa në sfond dëgjohet njëra prej këngëve të tij.


Ai gjithashtu ka ndarë dhe një video tjetër në të cilën vihet re mënyra e kultivimit të kësaj lënde narkotike.


Kujtojmë se reperi vetëm pak javë më parë publikoi bashkëpunimin e tij me këngëtaren Melinda Ademi , këngë që numëron mijëra klikime në Youtube.