Video prekëse/ Mes fatkeqësisë në Itali qeni bllokohet në makinë, pronarët janë zhdukur

Video prekëse/ Mes fatkeqësisë në Itali qeni bllokohet

Përmbytjet dhe rrëshqitjet e dherave të Casamicciola Terme, në Ischia, Itali ka lënë të vdekur deri tani 8 persona dhe 4 të zhdukur në këtë zonë.

Megjithatë pavarëissht gjendjes së fatkeqësisë natyrore që mbizotëron në këtë rajon, një video akoma dhe më prekëse është publikuar nga mediat italiane.

Në video shihet një qen i bllokuar në makinë, ndërsa pronarët e tij rezultojnë të zhdukur.

EMISIONET