VIDEO/ Merr flakë avioni i linjës Tajlandë-Moskë me 321 pasagjerë pak sekonda pas ngritjes

VIDEO/ Merr flakë avioni i linjës Tajlandë-Moskë me 321

Një avion është përfshirë nga flakët. Mediat  e huaja shkruajnë se bëhet fjalë për një avion që po transportonte 321 pasagjerë nga Tajlanda për në Moskë dhe gjatë ngritjes së tij motori i Boeing është përfshirë nga flakët.

Në këtë mënyrë piloti është detyruar të bëjë ulje të menjëhershme. Në videon  e publikuar në rrjete sociale shihen edhe momentet dramatike që kanë përfshirë pasagjerët.

EMISIONET