Të shtëna me armë në një supermarket, tre të vdekur, mes tyre dhe një fëmijë

Të shtëna me armë në një supermarket, tre të

Tre persona kanë mbetur të vdekur si pasojë e të shtënave më armë zjarri që janë regjistruar pasditen e sotme në një supermarket Publix në Florida.

Mediat e huaja, bëjnë me dije se mes të vdekurve është një grua, një fëmijë dhe një burrë.

Mësohet se të  shtënat ndodhën pak pas orës 11:30 me orën lokale, brenda një dyqani Publix, rreth 15 milje në perëndim të Palm Beach,  sipas Zyrës së Sherifit të Qarkut Palm Beach.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë.

 

EMISIONET