Përgjigja e sinqertë e Meghan Markle kur u pyet për lënien e karrierës për Princin Harry

Përgjigja e sinqertë e Meghan Markle kur u pyet për lënien e

Kur Princi Harry njoftoi se ishte fejuar me Meghan Markle, fansat në mbarë botën mezi prisnin të mësonin më shumë për aktoren amerikane që i kishte vjedhur zemrën.

Karriera e saj e suksesshme në aktrim, një blog stili jetese The Tig nënkuptonte se ajo ishte tashmë në qendër të vëmendjes, me detaje të jetës së saj në të gjithë internetin, por njerëzit donin të dinin se si do të ishte ajo si një anëtare e familjes mbretërore.

Siç është tradicionale për çiftet mbretërore, dyshja e dashur u ulën me BBC për bisedën e tyre të parë zyrtare si çift i fejuar. Dhe një nga gjërat që intervistuesi Mishal Husain dëshironte të dinte ishte se si ndihej Meghan për të lënë pas karrierën e saj të aktrimit.

Meghan u përgjigj: "Unë nuk e shoh si heqje dorë nga asgjë, thjesht e shoh si një ndryshim" dhe Harry shtoi "është një sfidë e re".

Ajo vazhdoi: Është një kapitull i ri. E drejtë. Dhe gjithashtu mbani në mend se kam punuar në shfaqjen time për shtatë vjet.

Më pas Mishal e pyeti Harry-n nëse ndjente përgjegjësi për atë që po i kërkonte Meghan-it të merrte përsipër.

Ai u përgjigj: Sigurisht. Kjo ndjenjë përgjegjësie ishte në thelb që nga dita e parë ose ndoshta disa muaj më vonë, kur disi kuptova në të vërtetë, kjo është e dini, ndjej se e di që jam i dashuruar me këtë vajzë. Dhe shpresoj që ajo të jetë e dashuruar me mua.

EMISIONET