Momenti kur ‘bisha’ sulmon të miturën në park (VIDEO)

Momenti kur ‘bisha’ sulmon të miturën në park (VIDEO)

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Rusi, ku një kafshë e egër ka sulmuar një fëmijë të vogël.

Video është kapur në Parkun Kombëtar Zyuratkul, Rusi.

Fillimisht, kafsha e egër qëndron e qetë dhe lejon turistët mes tyre dhe fëmijë.

Ndërkohë pas disa minutash, mesa duket është ‘lodhur’ nga humanizmi, dhe ka goditur një vajzë të vogël që ishte përballë saj, duke e rrëzuar në tokë.

Sulmi e tronditi të gjithë që ishin aty, ndërkohë që e vogla është jashtë rrezikut për jetën.

Shikoni video: (Kliko këtu)

EMISIONET