Modelja dëshiron seks mbi 15 herë në javë: Do ta braktisë të dashurin nëse nuk e bën këtë

Modelja dëshiron seks mbi 15 herë në javë: Do ta

Një modele foli për jetën e saj seksuale – dhe se si e vendos kufirin në të paktën 15 seanca të seksi në javë.

Katrin Vogelova tha se do ta braktiste një të dashur që nuk bën seks me të më shumë se dy herë në ditë.

Bomba e lakuar OnlyFans po fiton një pasuri pasi thuhet se ajo ka një vlerë neto prej 6.9 milionë paundë.

Influencerja me origjinë çeke, i cili jeton në Gjermani, nuk po kënaqet me asnjë djalë. Ajo ka nevojë për dikë që do ta mashtrojë atë të paktën 15 herë në javë.

Në një transmetim live në Instagram, Katrin zbuloi kërkesat e saj më 24 maj. Katrin krenohet me më shumë se 3.6 milionë ndjekës në Instagram dhe 3.1 milionë të tjerë në TikTok.

Kur u pyet se kush i merr fotot e saj nudo në OnlyFans, ajo qeshi: “Po, sigurisht”.

Ylli kishte një zgjedhje më të vështirë për të bërë kur fansat në internet e pyetën për pjesën e preferuar të trupit.

Në fund, ajo vuri në dukje me pafytyrësi se ishte një përplasje mes gjoksit dhe barkut të saj.

EMISIONET