I mashtroi për punë/ Dy vajza përdhunohen nga 47-vjeçari në Athinë

I mashtroi për punë/ Dy vajza përdhunohen nga 47-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në një qendër SPA në Athinë të Greqisë,  ku dy vajza, përkatësisht 17 dhe 18 vjeç janë përdhunuar nga një 47-vjeçar.

Sipas mediave të huaja, ky i fundit i ka mashtruar ato përmes një njoftimi ku ofronte punë për modele.

Kanë qenë vazjat ato që kanë raportuar në polici, duke thënë se burri i kyçte në dhomë dhe i përdhunonte.

Autori është arrestuar dhe tashmë përballet me akuzat për përdhunim.

EMISIONET